Armenian Knowledge Base  

Go Back   Armenian Knowledge Base > General Discussions > Fun
Register

Reply

LinkBack Thread Tools
Old 26.12.2006, 15:08   #31
Кашмарег...

Jane's Avatar

Downloads: 4
Uploads: 0
Blog Entries: 2

Quote:
Originally Posted by jabberwocky View Post
ыыы предлагаю помощь, безвозмездно
Ну давай, только результат тоже придется переводить
Reply With Quote
Old 26.12.2006, 15:16   #32
Wild child, full of grace

jabberwocky's Avatar

Downloads: 0

Доброго здоров'я, дорогий психіатре. Мене звати Міккі.

Знаєте, в мене виникла дивна сексуальна проблема і я хочу розповісти вам про неї. Тож слухайте. Одного разу в у я кий я тільки не вкладаюсь годин, я вийшла із дому і пішла гуляти. Із темних провулків дув шалений вітер і раптом я побачила його, його звали Голопупенко і він був просто жахливий! Шоб тобі грець! вигукнула я і втратив вуха, носа, все нафіг . Отямилася я на великому ліжку, на моїх ногах були поколіночобіття о як. На письмовому столі горіла свічка, а за вікном догорав фігвам, ппідпалений проклятими землезнавецьаами и моє серце зараз гупає отак гуп-гуп.
Далі все відбувалося дуже швидко - він вийшов із ванної, повільно знімаючи з себе капелюшок і оголив свою волохату грудь. Ах ти, моя маленька Вовчику-братику - промовив він и підійшов ближче.
Мені стало галімовато трішечки. В останню мить я встигла заглянути в його очі кольору нормальних здорових людей і знов відкинула вуха, носа, все нафіг . Запанувала тиша. Раптом через сон чую: кинеш мені багацько палок, а?
Я не знала, що мені казати, а тільки й вимовила: ішли дівки з бугаївки та й спіймали зайця. Далі він почав цілувати мій живіт і спускався все нижче й нижче... О ні! Він дійшов до цього... В його руці блиснув сраний віник, навіщо? Можливо, це новий напрямок москалізмy, але часу на роздум було замало. Я зіскочила з ліжка і побачила фотографію: він голий с голим чоловіком. А чоловік-то цей - Діма Білан. І до того ж він її дідусь. ОТ збоченець, я це відразу зрозуміла. Тож я скочила на підвіконня. ЯКИЙ ЖАХ!!! Я стояла на карнизі 1го поверху. Я заплющила очі й стрибнула!

З повагою до пана психіатра, Міккі
Reply With Quote
Old 26.12.2006, 15:20   #33
Wild child, full of grace

jabberwocky's Avatar

Downloads: 0

Quote:
Originally Posted by Jane View Post
Ну давай, только результат тоже придется переводить
а ты-наобум-будет веселее
Reply With Quote
Old 26.12.2006, 15:31   #34
Кашмарег...

Jane's Avatar

Quote:
Originally Posted by jabberwocky View Post
а ты-наобум-будет веселее
щас попробую
Reply With Quote
Old 26.12.2006, 15:41   #35
Кашмарег...

Jane's Avatar

получилось наконец...

Здравствуйте дорогой психиатр. Меня зовут Женя.
Знаете, у меня возникла странная сексуальная проблема и я хочу поведать вам о ней. Итак слушайте. Однажды в 3 часов, я вышла из дому и пошла гулять. Из темных переулков задувал сильный ветер и вдруг я увидела его, его звали Вася и он был просто ужасен! собака воскликнула я и потеряла уши. Очнулась я на большой кровати, на ногах моих были разную. На письменном столе горела свеча, а за окном догорала избушка, подожженная проклятыми токарями и мое сердце сейчас капец.
Далее все происходило быстро - он вышел из ванной, медленно снимая с себя руковички и обнажил свою волосатую грудь. Ах ты моя маленькая фрекен бок - сказал он и подошел ближе. Мне стало хреново. В последний момент я успела взглянуть в его глаза цвета меня и опять отбросила уши. Тишина. Вдруг сквозь сон слышу: бросить тебе 31 палку, а?
Я не знала, что мне и говорить, а только и сказала: фильтруй базар. Далее он начал целовать мне живот и спускался все ниже и ниже... О нет! Он дошел до этого... В его руке сверкнул совок, зачем? Может это новое направление либерализмa, однако времени для рассуждений было мало. Я вскочила с кровати и увидела фотографию: он голый с голым мужиком. А мужик то этот Сталоне. И к тому же он его папа. ВО извращенец, я это сразу поняла. Итак я вскочила на подоконник. КАКОЙ УЖАС!!! Я стояла на карнизе 9го этажа. Я закрыла глаза и прыгнула!

С уважением к товарищу психиатру, Женя
Reply With Quote
Old 26.12.2006, 15:44   #36
Кашмарег...

Jane's Avatar

Яку ти знаєш лайку? Вилайся!
Reply With Quote
Old 26.12.2006, 15:48   #37
Кашмарег...

Jane's Avatar

Вот вам и украинский вариант Доброго здоров'я, дорогий психіатре. Мене звати Женя.
Знаєте, в мене виникла дивна сексуальна проблема і я хочу розповісти вам про неї. Тож слухайте. Одного разу в 3 годин, я вийшла із дому і пішла гуляти. Із темних провулків дув шалений вітер і раптом я побачила його, його звали чикотило і він був просто жахливий! пиос вигукнула я і втратив волосы. Отямилася я на великому ліжку, на моїх ногах були сапоги. На письмовому столі горіла свічка, а за вікном догорав не в''ехала, ппідпалений проклятими маньякаами и моє серце зараз капут.
Далі все відбувалося дуже швидко - він вийшов із ванної, повільно знімаючи з себе валенки і оголив свою волохату грудь. Ах ти, моя маленька чебурашка - промовив він и підійшов ближче.
Мені стало гадко. В останню мить я встигла заглянути в його очі кольору меня і знов відкинула волосы. Запанувала тиша. Раптом через сон чую: кинеш мені 31 палок, а?
Я не знала, що мені казати, а тільки й вимовила: а нам все равно. Далі він почав цілувати мій живіт і спускався все нижче й нижче... О ні! Він дійшов до цього... В його руці блиснув стул, навіщо? Можливо, це новий напрямок соц реализмy, але часу на роздум було замало. Я зіскочила з ліжка і побачила фотографію: він голий с голим чоловіком. А чоловік-то цей - Ван дам. І до того ж він її бабушка. ОТ збоченець, я це відразу зрозуміла. Тож я скочила на підвіконня. ЯКИЙ ЖАХ!!! Я стояла на карнизі 10го поверху. Я заплющила очі й стрибнула!

З повагою до пана психіатра, Женя
Reply With Quote
Old 27.12.2006, 11:08   #38
toreador who can't kill

Сизиф's Avatar

Downloads: 1

Как много материала собралось для диссертации психоаналитика...
ЯКИЙ ЖАХ!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply

Thread Tools

На правах рекламы:
реклама

All times are GMT. The time now is 06:08.