Armenian Knowledge Base  

Go Back   Armenian Knowledge Base > Thematic forums > History and Politics
Register

Reply

LinkBack Thread Tools
Old 04.09.2004, 07:57   #241
WEB DESIGNER

Arso's Avatar

Downloads: 0
Uploads: 0

Quote:
Originally Posted by Monopole
В Росии я и жил и бывал много раз в разных городах, даже в твоем Пятигорске ! И родственников и друзей у меня там тоже полно. Так что, не надо ля-ля. Или ты хочешь, чтоб на каждого армянского ребенка приходилась одна армянская школа.
Кстати, а как ты относишься к идеи открыть школы на фарси в Ереване, ведь иранцев сейчас тут не мало проживает ?
Monopol ti menya uje utomil. Ne zadergivay moi slova. Ya ne trebuyu chtobi na kajdogo rebenka bila shkola. Ya skazal chto ne imeyut pravo trebovat' to chto oni ne delayut v svoey strane. Te armyanskie shkoli kotorie est' v Rossii (ne vse no podovlyayushee bolshinstvo) nelzya nazvat' armyanskoy shkoloy. Zdes deti kotorie uchilis' v armyanskoy shkole ne razgovarivayut po armyanskii daje, a ti tut skazaki rasskazivaesh. A to chto ti kogda to bil v Rossii i u tebya est' rodstvenniki zdes', etogo ochen' malo chtob ti znal zdes' vse.
Old 04.09.2004, 08:12   #242
WEB DESIGNER

Arso's Avatar

Quote:
А кто не миллионер, тот, что тупой ?
Tupoy tot kto ne ponimaet, chto ne tupoy tot kto ne milioner a prosto milioner umnee chem drugie. Chuvstvuesh raznicu. Teper' ponyal kto tupoy?

Quote:
Вот, ты уже отркыто демонстрируешь, что для тебя читать книжки является чем-то, оскверняющим твою честь и достоинство. Очень типично.
Monopol. poshel ti na fig i Sledi za svoimi slovami a to na sebe pochuvsvuesh oskvernenie chesti i dostoinstva. Eshe raz sdelaesh bezotvetstvennie viskazivaniya pojaleesh. U arxain mi engi vor es hima Pyatigorskum em, shutov galu em.

Quote:
А я не говорю, я пишу, точнее набираю на клавиатуре, а текст сам на экране появляется. Видел когда нибудь ?
Net ne videl, no mogu tak sdelat' chto ti toje ne budesh videt'.

Quote:
Вот это вот точно ! Вне всякого сомнения.
Slavaaaaaaaaaaaa bogu.

Quote:
А я тебе кучу диаметрально противоположных примером приведу.
ti voobshe kakoy to диаметрально противоположнo nastroen protiv Armenii.
Esli bi ya tochno ne znal gde ti jivesh, ya bi podumal chto ti turok.
Reply With Quote
Old 05.09.2004, 11:45   #243
WEB DESIGNER

Arso's Avatar

Joxovurd. Hatuk chshtel em erek, vor Monopole arnc ban imanalu iran chdni vseznayki texe.
Pyatigorskum 1 hat haykakan dproc ka endhamene (pyatigorskum amenamece mer obshinana). U et dprocum 1 dasa haereni .... tarern en sovoracnum erexeqin.... u verdj. Mnacace sax dasere ruserena.
Karelia asel vor et dproce haykakana ?????
Reply With Quote
Old 05.09.2004, 14:42   #244
VIP Роджер

darrel's Avatar

Quote:
Originally Posted by Arso
Hatuk chshtel em erek, vor Monopole arnc ban imanalu iran chdni vseznayki texe.
ankax dranic giti te che viravorel mardum chi kareli.
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 06:13   #245
Смотри мне прямо в глаза!

Monopole's Avatar

Downloads: 1

Вот это да. Это вот уже третий день тут весит и модератор не предпренимает адекватных действий. Раньше и за более незначичельные проступки баняли на неделю. Ну раз уж у нас на форуме хамство, оскорбления и прямые угрозы стали нормой, придется мне ответить в том же ключе.
Quote:
Tupoy tot kto ne ponimaet, chto ne tupoy tot kto ne milioner a prosto milioner umnee chem drugie. Chuvstvuesh raznicu. Teper' ponyal kto tupoy?
Да, теперь я действительно понял кто тупой, да и не только я. Многие это уже давно поняли.
Quote:
Monopol. poshel ti na fig i Sledi za svoimi slovami a to na sebe pochuvsvuesh oskvernenie chesti i dostoinstva. Eshe raz sdelaesh bezotvetstvennie viskazivaniya pojaleesh. U arxain mi engi vor es hima Pyatigorskum em, shutov galu em.
Теперь мне понятно почему тебя не любят. Потому что ты хамло неотесанное. Ты не на верхнем рынке, тут себя так не ведут.
Quote:
Net ne videl, no mogu tak sdelat' chto ti toje ne budesh videt'.
Кишка не тонка, мальчик ?
Quote:
ti voobshe kakoy to диаметрально противоположнo nastroen protiv Armenii.
Зато всем остальным ясно, что у меня настрой против невежества, тупости, идиотизма и абсурда. Если ты уверен, что все это олицетворяет Армянию, то это чисто твое заблуждение, которое я не разделяю.
Quote:
Esli bi ya tochno ne znal gde ti jivesh, ya bi podumal chto ti turok.
Если ты уверен, что способность трезво и об'ективно рассуждать и говорить то, что видишь присуща только туркам, то и тут ты сильно заблуждаешься и я опять вынужден констатировать, что не разделяю твоего мнения.

Last edited by Monopole; 06.09.2004 at 07:35.
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 06:36   #246
Академик

Downloads: 11

Quote:
Joxovurd. Hatuk chshtel em erek, vor Monopole arnc ban imanalu iran chdni vseznayki texe.
Pyatigorskum 1 hat haykakan dproc ka endhamene (pyatigorskum amenamece mer obshinana). U et dprocum 1 dasa haereni .... tarern en sovoracnum erexeqin.... u verdj. Mnacace sax dasere ruserena.
Karelia asel vor et dproce haykakana ?????
Arso jan yes eeeeeeeeeeeen glxic zgushacrel ei che qez? Asel ei che qez gorc chunes azgayin gaxaparaxosutyunner' mer oreri hayeri hamar chen, aravel yevs ays forum i. Asel ei che vor skses banavichel inch texi kunena?

Uremn qani ush che der KANGNIR. Te che qez hum hum kuten. yete cavum es mer nekayi hamar aveli lav e lres, miyevnuyn e azgayin gaxaparaxosneri zamanak' galu e mi or u aysor ndimaxosner' 4 tatov cap en talu.

Uxxaki absurd' nranum e vor ambioni vrayic ayd texter' vor hima asum es, vor asel en mer azgi voch pakas nshanavopr mardik arden 300 taruc avel, ABSURD' NRANUM E VOR AMBIONIN DU CHES KANGNAC LINELU AYL AYSOR QEZ PNOVOXNERIC MEK'...

Bayc de da vochinch, yete iroq azgaser es, apa tqac petq e unenas dra vra. karevor' andzer' chen ayl gaxaparaxosutyan irakanacum'...

P.S. Karch asac mi vichir estex, vechid miak hnaravor ardyunq' Moder i kam Admin i koxmic ...

http://moskull.livejournal.com/
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 06:43   #247

Monopole's Avatar

Quote:
Originally Posted by VaheX

P.S. Karch asac mi vichir estex, vechid miak hnaravor ardyunq' Moder i kam Admin i koxmic ...
VaheX -jan, vichelyu dzev ka, che ? Vichelu kultura. Du gtnum es, vor ira [email protected] kareli e anvanel "vichel" ?
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 07:03   #248
Академик

Quote:
VaheX -jan, vichelyu dzev ka, che ? Vichelu kultura. Du gtnum es, vor ira [email protected] kareli e anvanel "vichel" ?
Yes forumum ndhanrapes chem ndunum voreve vech. Nduneli e miayn banavech kochvac'.
De dzvar e iharke banavech' vechi chveracel' bayc karcum em 2-steq petq e HASUN gtnvel nman thachutyunneric xusapelu hamar.

Te che bolorn el unen sepakan karciq, bolorn el unen ayn azatoren artahaytelu iravunq u bnakanabar bolorn el mtacum en vor irenc asacn e miak chshmartutyun' u amen inch dranic durs ESHUTYUN E.

Isk banavech' vech chdarcnelu miak dzev' sa e
Sur yezreri vra kentronanalu poxaren kentronaceq ndhanur yezreri vra.

Aranc mez el ashxarhum aydqan cav u viravoranq ka...
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 07:07   #249

Monopole's Avatar

Quote:
Yes forumum ndhanrapes chem ndunum voreve vech. Nduneli e miayn banavech kochvac'.
De dzvar e iharke banavech' vechi chveracel' bayc karcum em 2-steq petq e HASUN gtnvel nman thachutyunneric xusapelu hamar.

Te che bolorn el unen sepakan karciq, bolorn el unen ayn azatoren artahaytelu iravunq u bnakanabar bolorn el mtacum en vor irenc asacn e miak chshmartutyun' u amen inch dranic durs ESHUTYUN E.

Isk banavech' vech chdarcnelu miak dzev' sa e
Sur yezreri vra kentronanalu poxaren kentronaceq ndhanur yezreri vra.

Aranc mez el ashxarhum aydqan cav u viravoranq ka...
Du erevi ushadir ches eghel Arsoi pastingneri kartalyuts. Mi hat el, hndrum em, ushadir karda nahaverjine. Ev asa, du hamarum es nman artahjtutyunner normal ev nduneli ?
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 07:14   #250
Академик

Lav hima utenq irar?
Spanenq?
Mortenq?
Qfrtenq?

Inch klini es forum'
mi sarqeq forum.am i tipi mi ban.

Ekeq hasun linenq, namanavand kinarmatneri het(yentadrvum e vor Monopole drancic mekn e)
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 07:33   #251
WEB DESIGNER

Arso's Avatar

Quote:
Originally Posted by darrel
ankax dranic giti te che viravorel mardum chi kareli.
Darrel qo karciqov inch vor inqe asec indz aveli qich viravorakan er ha?

Quote:
Вот, ты уже отркыто демонстрируешь, что для тебя читать книжки является чем-то, оскверняющим твою честь и достоинство. Очень типично.
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 07:39   #252
WEB DESIGNER

Arso's Avatar

Quote:
Monopol et inch vor du asecir (erevi qez vor asein cheir viravorvi) im hamar viravorakan er. U et ov asec vor du karas senc vercnes u mekin viravores he?
Erevi qo hamar menak hayhoyanqna viravorakan. Qo asace aveli viravorakan er. Te ches haskanum inch es asum. Es cankutyun chunem stex vochmeki het voch vichelu voch el inch vor mekin viravorelu, u tuyl el chem ta vor indz viravoren. Es qez zgushacnum em ushadir barere entri.
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 07:41   #253

Monopole's Avatar

Quote:
Lav hima utenq irar?
Spanenq?
Mortenq?
Qfrtenq?
Ov e asum mortenq, spanenq ?
Quote:
Inch klini es forum'
Es voch mi ban chem sarqum.
Quote:
Ekeq hasun linenq, namanavand kinarmatneri het(yentadrvum e vor Monopole drancic mekn e)
???? Voch, qo yentadrutyune irakanutayn chi hamapatashanum.
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 07:45   #254
WEB DESIGNER

Arso's Avatar

Quote:
Lav hima utenq irar?
Spanenq?
Mortenq?
Qfrtenq?

Inch klini es forum'

Monopole kin e ??
Reply With Quote
Old 06.09.2004, 07:50   #255

Monopole's Avatar

Quote:
Monopol et inch vor du asecir (erevi qez vor asein cheir viravorvi) im hamar viravorakan er. U et ov asec vor du karas senc vercnes u mekin viravores he?
Erevi qo hamar menak hayhoyanqna viravorakan. Qo asace aveli viravorakan er. Te ches haskanum inch es asum. Es cankutyun chunem stex vochmeki het voch vichelu voch el inch vor mekin viravorelu, u tuyl el chem ta vor indz viravoren. Es qez zgushacnum em ushadir barere entri.
Arso, es el vochmekin chem uzum viravorel. Umits uzum es harstru es forumum. Indz zgushatsnel penq chi. Es misht hetevum em im hoskerin.
Просто, когда ты написал "Сам читай книжки"? помнишь ? Ну как тут еще реагировать ? Ладно, razbiraty vajr chsarqenq es forumits. Спорить и дискутировать можно о чем угодно, но вот оскорблять, угрожать и переходить на личности недостойно. Поэтому давай будем хладнокровнее.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply

Thread Tools

На правах рекламы:
реклама

All times are GMT. The time now is 19:21.